Daikin MC70L

Časovač
Počet rychlostí
Dálkové ovládání

• , zakoupeno v cistickyvzduchu.cz

• Je velmi tichý, je slyšet pouze při nejvyšších otáčkách.

• Jednoduchá obsluha
    • Náhradní filtry v balení
    • Hezky vypadá.

S čističkou jsme spokojeni. Funguje jak má. Mohu ji doporučit.

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• hlučnost (není skoro slyšet, je velmi tichá)
    • jednoduché ovládání
    • výkonná
    • funkce TURBO, která během pár minut vyčistí vzduch v místnosti
    • režimy čištění (pylový, automatický)
    • ionizátor vzduchu
    • dálkové ovládání
    • citlivé senzory na prach a pach, fungují skvěle
    • náhradní filtry jsou u čističky vloženy do zásoby na cca 8 – 10 let
    • spolehlivé čištění vzduchu - zbaví i pachů z nového nábytku

Čističku máme 14 dnů. Jsme s ní velmi spokojeni. Máme ji zapnutou na automatický režim a vůbec není slyšet, což nás velmi příjemně překvapilo.
    Koupili bychom ji znovu.

Časovač
Počet rychlostí
Dálkové ovládání

Popis:

Daikin MC 70L je velmi výkonná čistička vzduchu. Velkou výhodou jsou u této čističky výměnné filtry, v balení totiž najdete filtry na 5-10 let. Tato výhoda Vám ušetří značné peníze. Čistička Daikin MC 70L je vhodná i pro velké prostory. Hodí se tedy do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů, kanceláří, čekáren, zdravotnických zařízení apod. Čistička disponuje také čidly a automatickým provozem, který je schopen přizpůsobit rychlost filtrace aktuálnímu znečištění. Na tomto režimu se tedy nemusíte hlídat chod čističky, jelikož se čistička o vše postará sama. Čistička zachytí například kouř, alergeny, bakterie, zápach, plísně, roztoče a další. O čištění se stará čtyřstupňová filtrace. Tato čistička má také zabudovaný ionizátor, který se postará o zdravý a svěží vzduch ve vašem bytě. Ionizace vytváří podobné klima jako v lese, díky generaci záporných iontů.

Vzduchový výkon 420m2/h

• Zabudovaný ionizátor
  • Indikátor výměny filtru
  • Dálkové ovládání
  • Nízké náklady
  • Vhodné i do větších prostor, také pro kuřáky, alergiky a astmatiky
  • Inteligentní indikace výměny filtrů podle skutečného provozu
  • Filtry jsou již přibalenky k čističce, dle výrobce až na 10 let
  • Nízká spotřeba energie sníží provozní náklady
  • Čistička disponuje inteligentním prachovým, pachovým a světelným senzorem
  • V případě znečištění vzduchu čistička automaticky zvýší výkon čištění
  • Čistička disponuje nočním režimem a turbo režimem
  • Obrovskou výhodou je nepřekonatelný výkon max 420m3/h

Systém filtrace: 1

Flash Streamer tato jednotka se stará o odstranění škodlivých látek a plynů, jako například formaldehyd a podobně. Tento proces probíhá za pomoci generování elekronů 2

Předfiltr zachycuje větší částice prachu, vlasy, srst a podobně. Hrubé nečisty se tedy nedostanou až k výměnnému filtru čímž se prodlužuje jeho životnost. Zachycené hrubé nečistoty stačí tedy z předfiltru omýt. 3

Plazmový ionizátor pomáhá rozkládat bakterie, plísně a jiné nečistoty. Vytváří příjemné klima, jako v lese, díky generaci záporných iontů, které mají blahodárný vliv na zdraví. 4

Řasený filtr z mikrovláken jedná se o jemný filtr, na který se zachycuje prach již od 0,3 mikrometru. Tento filtr má podobné vlastnosti jako HEPA filtr. 5

Fotokatalytický filtr zachycuje plyny a viry díky apatitu titanu, který je v tomto filtru obsažen, díky čemuž je postaráno o zdravé domácí prostředí bez jedů. 6

Deodorizační filtr jedná se o filtr na bázi uhlíku, který je schopen pojmout nejen pachy ale i plyny a jiné organické látky. Tento filtr je součástí většiny kvylitních čističek vzduchu.

Ostatní:

Účinnost odstranění nečistot a škodlivin

Daikin odstraňuje nejčastější alergeny jako je pyl, prach, roztoče, plísně a orgenické látky, jako je například formaldehyd.

Obrovská účinnost při odstraňování virů a baktérií díky rozsáhlému filtračnímy systému.

Flash Streamer rozkládá a odstraňuje pachy ještě před tím, než se vyčištěný vzduch vrátí zpět do místnosti.

Vhodné pro kuřáky, žádný zápach!

Pokud jste kuřák nebo se pohybujete v zakouřených prostorách, oceníte velmi dobrou dezodorizační funkci této čističky

Díky efektivnímu filtračnímu systému si dokáže poradit s prachem, kouřem i zápachem najednou.

Mnohdy působí zápach také organické látky jako formaldehyd, s tím si daikin MC70L dokáže také snadno poradit.

• , zakoupeno v cistickyvzduchu.cz

• Je velmi tichý, je slyšet pouze při nejvyšších otáčkách.

• Jednoduchá obsluha
    • Náhradní filtry v balení
    • Hezky vypadá.

S čističkou jsme spokojeni. Funguje jak má. Mohu ji doporučit.

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• hlučnost (není skoro slyšet, je velmi tichá)
    • jednoduché ovládání
    • výkonná
    • funkce TURBO, která během pár minut vyčistí vzduch v místnosti
    • režimy čištění (pylový, automatický)
    • ionizátor vzduchu

• Kvalitní zpracování
    • Vyšší cena
    • Nelze vypnout ionizer
  • , zakoupeno v ProAlergiky.CZ

Trochu dražší, ale výkonově je o řád výš než konkurence. Japonská kvalita, absolutně tichý chod, v případě náhlého znečištění je slyšet ventilátor, ale trvá to max. 2 minuty a čistička se přepíná opět do základního tedy tichého režimu. Uvnitř čističky přiloženy náhradní filtry. Za mě zatím doporučuji

Funguje bezproblémově

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• - velmi tichý chod a u druhého stupně to trochu šumí - zvuk ale neruší
    • - možnost zavěšení na stěnu stačí navrtat 2 skoby
    • - čistička velmi dobře pracuje - po 24hod už skladaný filtr nebyl bílý a po týdnu je černý a na ostatních filtrech je také místy černý povlak.
    • -dálkové ovládání při zavěšení na stěnu je super
    • - pachový senzor reaguje citlivě na tepelnou úpravu jídla
    • - prachové čidlo funguje podivně. když jsem otevřel okno v době kdy bylo dle chmi více než cca 150ug/m3 tak podle čističky byl vzduch OK, (okno jsem vydržel mít otevřené jen 20 minut) a když mám okno zavřené tak to občas prach zaznamená hlavně když vařím. Takže spíše reaguje na jiné podněty než prach. Takže asi lépe nepoužívat automatický režim, protože jinak jede na minimum i v zaprášeném prostoru.
    • -cena náhradních filtru
    • -první dny provozu byl divny (pach)

čističku jsem prozatím provozoval v automatickém režimu (většinou v nejmenším výkonu) a zdá se, že filtruje hlavně velmi jemný prach (když jsem otřel prstem kovovou část filtru připadalo mi to jako grafit). Hrubší prach se na podlaze usazuje dál, bude zdřejmě nutné provozovat čističku na vyšší výkon.

• Neslyšný provoz
    • Vysoký stupeň filtrace
    • Balení filtrů na pět let v krabici
    • Design
    • Zpracování
    • První tři dny zapáchal z výroby, pravděpodobně tam plasty něčím napouští. Pak již naprosto v pořádku.

Pořádná čistička vzduchu, která není jen glorifikovaný ventilátor s filtrem. Vyzkoušel jsem jich za posledních deset let hodně. Tahle zůstává, zamiloval jsem si ji.

• Tichý chod nepotřebuji inhalátor
    • Vyšší cena

Bezvadný doporučuji, koupil jsem ho podruhé, první jsem dal dceři pro vnučku naprostá spokojenost. Doporučuji

naprostá spokojenost