Scarlett IS-AP7801

35 W
4.5 kg
Ionizátor

• , zakoupeno v EURONICS

• Doporučuji tuto čističku vzduchu, dobře vybavená za dobrou cenu.

Mohu jen doporučit.

• Příkon (W): 35
  • Typ filtru: HEPA filtr; uhlíkový filtr
  • Ventilátor: 3 rychlosti
  • Provedení výrobku: černá barva

Scarlett čistička vzduchu s ultrafialovou lampou a vestavěným ionizátorem pomáhá udržovat v místnosti optimální pro normální lidský stav vzdušní prostředí.

HEPA-filtr třídy H13 odstraňuje ze vzduchu nečistoty: prach, roztoče a jiné mikroskopické parazity, spory plísně, květinový pyl, bakterie.

Uhlíkový filtr efektivně odstraňuje zápach od cigaret, nikotinu, oxidu uhličitého a uhelnatého, jiných chemických nečistot.

Navíc se vzduch dezinfikuje zářením ultrafialové lampy, která se nachází uvnitř přístroje.

UF záření je dobře prozkoumaná, bezpečná a doporučená technologie, která se široce používá v zdravotnických zařízeních více než 50 let pro odstraňování infekčních mikroorganismů.

UF záření zabijí ve vzduchu choroboplodné bakterie a mikroby, včetně virů chřipky.

Viry se nasávají přes speciální otvory do přívodu vzduchu, ve kterém záření světelných vln ničí strukturu jejich DNA .

Záření UF lampy je bezpečné pro lidi, kteří se nacházejí v místnosti během provozu přístroje, protože ultrafialové záření funguje pouze v mezích přístroje a filtruje se pouze vzduch proudící se přes přístroj. Existuje také možnost čistění vzduchu bez UF záření. Vestavěný ionizátor nasycuje vzduch aeroiony a vytváří efekt „lesního vzduchu“, který napomáhá prevenci chronických nemocí a kladně ovlivňuje zdraví nemocných, kteří trpí astmatem, alergií, migrénou, hypertenzí, nemocemi orgánů trávení, dýchacích cest, srdečního systému.

• Doporučený čas provozu činí 6-8 hodin denně
  • Pohodlný ovládací panel s LED indikátory provozních režimů je umístěn v horní části přístroje
  • Indikátor filtrů je umístěn ve vnitřním prostoru přístroje
  • Pohodlný vestavěný držák pro přenos se nachází v horní části zadního krytu
  • Přístroj má elegantní design a dobře zapadne do moderního interiéru obytných a pracovních místností

Funkce :

• HEPA-filtr třídy H13 (podle mezinárodní klasifikace EN 1822- 1:2009) dokáže zachytit částice ve velikosti 0,03 mikron a jeho efektivita činí 99,97%.
  • Ionizátor (generátor záporných iontů) vytváří iontový proud s hustotou záporných iontů 2 000 000 jednotek na cm3, který vytváří efekt lesního nebo mořského vzduchu. Záporné ionty umožňují vázat ještě více drobných částic prachu nebo pylu a napomáhá lepšímu čištění vzduchu. Odstraňuje následky elektromagnetického záření.
  • Náhradní filtr v příslušenství- životnost 5let při denním používání 8 hodin nebo 20 000 hodin
  • Uhlíkový filtr (Uhlíkový filtr umožňuje odstranit nebo podstatně zmírnit zápachy různého původu, udržovat čerstvý a čistý vzduch)
  • UF filtr (antibakteriální)
  • Vhodné pro alergiky i běžné domácnosti
  • 3 rychlosti proudění vzduchu

• Hloubka (cm): 21.00
  • EAN: 5050370300854
  • Záruční doba: 24 měsíců

2zákazníci nedoporučují produkt

• Hezký design, jednoduché ovládání. Cena.
    • Naštěstí jsem si přečetl recenze, a zejména tu od Freda z 2. února 2015-píše že uvnitř je zabalený filtr, což samozřejmě zabraňuje funkci filtrování. Tak jsem po koupi doma oddekloval ten kryt-a fakt tam ten filtr byl zabalený do igelitového pytlíku se zatavenými okraji! Žádné upozornění v Návodu že je před použitím nutno přístroj rozebrat a filtr rozbalit!
    • Když už jsem to měl rozebrané, zapnul jsem UV-a nesvítlily. Hledal jsem nějaký mazaný vypinač, který hlídá že jsou kryty zavřené a nezapne UV dokud není zadeklováno, ale nenašel, což neznamená že tam ten vypinač není.
    • Pak jsem několik dní přístroj provozoval-hodiny provozu, celou noc, ale necítil ve vzduchu nějakou změnu vůně apod. Tak nevím zda alespoň ionizátor fungoval.

Pro nedůvěru jsem vrátil přístroj do 14 dnů-bez problémů.
    Dle mého názoru nefungoval, a navíc ten zabalený filtr uvnitř, vůbec by mě nenapadlo přístroj rozebírat před použitím, začal bych ho ihned používat, a tak si myslím kolik alergiků si ho koupilo, provozuje ho s tím zabaleným filtrem, a ono to vůbec nefunguje.
    Pokud někdo má více zkušeností s ionizátory a čističkami vybavenými UV lampami, může odpovědět na tyto otázky:
    1. jak lze poznat že ionizátor funguje?
    2. jak intenzivně mají UV lampy svítit, má to být viditelné? (myslím že ano, protože v čekárnách u lékařů ta světla jsou instalována a ta svítí).

• Asi nic
    • Asi všechno

- vykon 90m3/h? to protoci vzduch mozna tak ve skrini! v loznici tim vzduch tedy neprozenu, natoz v obyvaku kde by to bylo potreba jeste vic
    - zivotnost filtru 4-5 let? co to je za blabol??? asi opravdu nechci aby mi ten bordel lezel ve filtru v loznici 5 let a zahnival tam. myslim si, ze stejne za par tydnu smrdet a bude muset z domu - navic se ani nahradni nedaji sehnat, takze zasvinit a vyhodit (i s celou cistickou, protoze pak se z ni stava bezcenny ventilator....)
    - lituju ze jsem s ni prisel do kontaktu.... :( danajsky dar toto

• Nízká cena za plné vybavení (Ioniz.+UV lamp+ časovač vyp. )
    • Není velká a černá matná barva "zapadne" snad všude.
    • Dobře se přenáší,ale jistý úchop prsty jsem dosáhl až po vlepení kousku těsnění na dveře.
    • Nízká spotřeba:13W na 1.stupeň,20W na 2.a 31W na 3.stup.
    • Spotřebu jsem měřil se zapnutým Ion + UV.
    • Pokud je Ion a UV vypnuto je spotřeba nižší pouze o 1 Wat.
    • K výrobku je dodáván náhradní filtr !!
    • Scarlet, i když je z plastu není hlučný. Je slyšet jen proudění
    • vzduchu,který jsem ještě ztišil přelepením izolepy o šířce 2 cm
    • přes vrchní mřížku z rohu do rohu.
    • Upozorňuji, aby před uvedením do provozu jste otevřeli tahem
    • boční dvířka (po odlepení stříbrného pásku.Kryt drží magnet)
    • Nyní uvidíte Filtr. Já ho tam měl vložený i se silonovým obalem!
    • Filtr vytáhnout a obal samozřejmě sundat! Na toto výrobce
    • v manuálu neupozorňuje a ani na to,že boční kryt drží magnet !
    • Na druhé straně je v manuálu uvedena životnost UV lamp a to 5 let při doporuč.používání, čemuž se dá spíše věřit než tomu,
    • jak jsem někde četl , že 5 let vydrží hepa filtr ! Možná ano při
    • používání čističky ve sterilním prostředí !
    • Toto je moje první čistička vzduchu a až na maličkosti,které ostatně najdeme u každého výrobku,jsem s ní spokojen.
    • Pomocí cigaretového kouře jsem si změřil a zapsal z jaké největší vzdálenosti ještě je kouř nasáván.Za rok výsledky porovnám a mělo by mi to pomoci při rozhodování výměny filtru.(Těm "lakmusovým" papírovým kolečkám,které mají určovat výměnu filtru osobně nevěřím.) Pokud bude tah (vzdálenost) poloviční- filtr vyměním.
    • Čističku používám v pokoji,ponejvíce před spaním. "Jedu" na
    • stupeņ 1,nebo 2 a čas ponejvíce 4 hodiny.Ion aj UV zapínám
    • vždy. Časový vypínač pracuje velmi spolehlivě.
    • Trápil mmne silný kašel ,až záchvaty kašle a vše je již minulost. Jestli mi pomohla k vyléčení tato čistička vzduchu
    • se nedá jednoznačně určit, ale já věřím, že ano a to velmi
    • výrazně !!
    • Kdybych měl čističku vzduchu za mnoho tisíc, určitě bych každé nalezené proti zde uvedl. Ale za čističku Scarlet jsem
    • dal před vánocemi 2.400 kč a tak vzhledem k této pro mne
    • zanedbatelné ceně jsou výše, již mnou uvedené nedostatky
    • překousnutelné !

Nízká cena za plné vybavení (Ioniz.+UV lamp+ časovač vyp. )
    Není velká a černá matná barva "zapadne" snad všude.
    Nízká spotřeba:13W na 1.stupeň,20W na 2.a 31W na 3.stup.
    Spotřebu jsem měřil se zapnutým Ion + UV.
    Pokud je Ion a UV vypnuto je spotřeba nižší pouze o 1 Wat.
    K výrobku je dodáván náhradní filtr !!
    Scarlet, i když je z plastu není hlučný. Je slyšet jen proudění
    vzduchu,který jsem ještě ztišil přelepením izolepy o šířce 2 cm
    přes vrchní mřížku z rohu do rohu.
    Upozorňuji, aby před uvedením do provozu jste otevřeli tahem
    boční dvířka (po odlepení stříbrného pásku.Kryt drží magnet)
    Nyní uvidíte Filtr. Já ho tam měl vložený i se silonovým obalem!
    Filtr vytáhnout a obal samozřejmě sundat! Na toto výrobce
    v manuálu neupozorňuje a ani na to,že boční kryt drží magnet !
    jak jsem někde četl , že 5 let vydrží hepa filtr ! Možná ano při
    používání čističky ve sterilním prostředí !
    Čističku používám v pokoji,ponejvíce před spaním. "Jedu" na
    stupeņ 1,nebo 2 a čas ponejvíce 4 hodiny.Ion aj UV zapínám
    vždy. Časový vypínač pracuje velmi spolehlivě.
    se nedá jednoznačně určit, ale já věřím, že ano a to velmi
    výrazně !!

• , zakoupeno v EURONICS

• Doporučuji tuto čističku vzduchu, dobře vybavená za dobrou cenu.

Mohu jen doporučit.

• v ceně jeden rezervní Hepa filtr
    • snadné ovládání s časovačem - návod jsem nepotřeboval
    • je docela tichá a na noc jí zapínám na pár hodin a sama se vypne
    • když je někdo doma nemocný, tak zapnu UV lampu a bacily ze vzduchu snad i zlikviduje a sníží se riziko šíření nemoci v rodině
    • Lepší čističku jsem ještě neměl.

Jsem astmatik a pomohla mi lépe přežít pylové období břízy