Sinclair SP 300A

39.6 x 57.6 x 24.5 cm

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

představovala jsem si, že nebude tak hlučná

• , zakoupeno v TopeniVodaPlyn.cz

• zbavil jsem se po použití první den kašle v noci, příčinou astma, alergie, e-kouření - všechno v neznámém poměru
    • u čističky usnu, zvuk patří mezi lehce pominutelné během spánku

doporučuji vzhledem k dobrému poměru cena/výkon

• viz jiné recenze
    • Neodstraňuje prach
    • Názvy nastavení jsou matoucí např. Mute znamená Quiet atd

Pro alergiky to možná funguje, my se jen chtěli zbavit prachu v bytě, k tomuto účelu se však nehodí.

Druh
bílé
Rozměry (VxŠxH)
39.6 x 57.6 x 24.5 cm
Časovač

Velmi kvalitní mobilní čistička vzduchu s šesti čistícími prvky pro místnosti pro 20-30m2 Čistička vzduchu využívá HIMOP a další špičkové technologie. Pomocí šesti čistících prvků – antibakteriálního a antiplísňového filtru, katalytického rozkladu se studeným katalyzátorem, HIMOP filtru pro účinné odstranění formaldehydu, vysoce účinného HEPA filtru a aktivního uhlí – dokáže ze vzduchu efektivně odstranit bakterie, prach, škodlivé plyny apod.

Stříbrný iontový antibakteriální a antiplísňový filtr

Katalytický rozklad se studeným katalyzátorem

HIMOP filtr dokáže účinně odstraňovat formaldehyd

Vysoce účinný HEPA filtr

Aktivní uhlí dokáže účinně adsorbovat škodlivé plyny

Plazma

Záporné ionty

Spánkový režim

Iontový generátor

Kontrola pachů

Elektrostatický odprachovací režim

Automatická detekce kvality vzduchu

Pachový sensor s červeným/oranžovým/zeleným světlem

Prachový sensor s červeným/oranžovým/zeleným světlem

Monitorování výměny filtru

V

Max. proud - 0,28

A

Max. příkon - 0,095 / 0,085 / 0,075 / 0,06 kW

Hladina akustického tlaku - 53 (Turbo) / 48 / 38 / 28 dB (A)

Průtok vzduchu - 300 (Turbo) / 230 / 150 / 75 m3 / h

• , zakoupeno v TopeniVodaPlyn.cz

• u čističky usnu, zvuk patří mezi lehce pominutelné během spánku

doporučuji vzhledem k dobrému poměru cena/výkon

• vysoký výkon
    • znatelné snížení prachu ve vzduchu
    • zlepšení kvality vzduchu
    • automatický režim
    • ionizace
    • dálkové ovládání
    • časovač
    • náhradní 3 ks bavlněného filtru v balení
    • přijatelná cena
    • nízká spotřeba el. energie
    • zatím žádné

Čističku vzduchu jsme zakoupili díky dobrým recenzím na Heuréce a protože ji má kolega v práci a je s ní moc spokojený.

Používáme ji v bytě 2+1 a má dostačující výkon.
    Syn je alergik a astmatik a po 2 dnech používání se mu zlepšilo dýchání a lépe v noci spí.
    Při použití v noci opravdu tichý chod, což zaručuje nerušený spánek.

Kvalita vzduchu se opravdu zlepšila, a už nám v bytě nepoletuje takové množství prachu jako dříve.

Čističku jsme zakoupili v eshopu Chytry-obchod.cz, http://www.chytry-obchod.cz který dává na výrobek záruku 3 roky.

Tuto čističku mohu jen doporučit.

• viz jiné recenze
    • Neodstraňuje prach
    • Názvy nastavení jsou matoucí např. Mute znamená Quiet atd

• Spokojenost....

Čistička vzduchu splnila mé očekávání.

• , zakoupeno v ProAlergiky.CZ

ocenění přístroje přijde zřejmě zejména v hlavní pylové sezóně

• Levná
    • Účinná
    • Hlučnější, ale spát se při ní dá :)

Čističku jsem vybrala na základě několika recenzí, byla levná, výkonná a filtry nejsou úplně nejdražší (1800 Kč jednou za 3 roky).
    Čistička mi pomohla při alergii na roztoče. Pouštím jí přes noc a hned druhý den jsem vstávala s čistým nosem, bez kašle a bolesti hlavy. Synovi pomohla po týdnu (má stejné obtíže).
    Čistička stojí mezi dveřmi dvou pokojů (ložnice, pokojík), celkem 32 m2, a perfektně zvládá vzduch vyčistit. Vzduch je chladnější a svěží.
    Používá se velice jednoduše ani při zprovoznění nebyl problém.
    Je kvalitně zpracovaná (za tuto cenu jsem čekala mnohem horší výrobek).
    Výrobek mohu doporučit všem, kdo žijí u rušné silnice, ve starším domě, kde se vyskytuje vlhkost a tudíž i plíseň a alergikům v době pylové sezony.
    U nás našla své uplatnění a zlepšila nám životní prostředí v domě.

• , zakoupeno v ProAlergiky.CZ

• Rozhodla jsem se pro nákup z důvodu alergie neznámého důvodu, která vypukla v těhotenství. Nemohla jsem v noci spát a neustále jsem smrkala a žmoulala oči. Asi po třech dnech užívání čističky v ložnici jsem spala celou noc a obtíže se smrkáním se nedostavily.
    • Je hlučnější a to i ve Sleep režimu ... člověk si na ten ruch musí zvyknout.

Nákupu čističky nelituji a jsem za tu investici ráda. Dýchá se lépe, bez výrazného kýchání a smrkání, oční projevy zmizely. Ačkoliv uklízím pravidelně, přesto má čistička co dělat a už po měsíci užívání mi hlásí o vyčištění prachových filtrů, takže určitě funguje a čistí.

Ano

• , zakoupeno v ProAlergiky.CZ

• snížila se prašnost v bytě,kouř z cigaret velmi efektivně likviduje
    • vyšší spotřeba EL jinak nic

jsem velmi spokojen a tam kde se kouří jen doporučuji