Steba LB 5

Popis produktu Steba LB 5, Moderni zvlhcovac Steba s ionizaci. Zvlhcovac pracuje s ultrazvukovou metodou, vytvarenim studene mlhy,vypousti cistou a svezi paru do ovzdusi,...
2 023 Kč

na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Je to jiz nekolikaty zvlhcovac co mame a tak holt mesic po zakoupeni funguje...nijak nevybocuje.
    • - cidlo vlhkosti je na 10cm dlouhem kabliku tim padem meri blbosti
    • - levny plast nadoby na vodu - driv nebo pozdeji popraska a zvlhcovac zacne tect - cekal jsem plast kvalitni a ne jako u vyrobku za polovicni cenu
    • - vystup pary fouka spis jen nahoru a neda se prilis nasmerovat do strany
    • - veskera nastaveni zvlhcovace se neukladaji - i pri kratkem vypnuti dalkovym ovladacem je nutne vse znovu nastavit
    • - rezim udrzovani nastavene vlhkosti nema zadnou hysterezi - pri dosazeni vypne a jakmile vlhkost klesne o jedine procento znovu zapne - ve spojeni s cidlem, ktere je primo u zvlhcovace tak pristroj neustale zapina a vypina
    • - nelze vypnout pipani
    • - naprosto rusive zobrazeni 3 stupnu vykonu zvlhcovani - behajici bargraf pres cely displej - je to jak na pouti - pritom by stacily jen tri carky a misto toho zvetsit ostatni ikony, ktere jsou pro zmenu malicke

Vsechno vyse uvedene bych vyrobku odpustil, krome uvedeneho levneho plastu nadoby - zakoupil jsem uz predem preventivne rok zaruky navic, nebot jsem to tusil. Nicmene neverim, ze tri roky to prezije. Clovek ma strach uz kdyz to nese naplnene, ze se to rozpadne.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Je dobré, že se může intenzita páry regulovat. Takhle skvěle zvlhčí velkou místnost.
    • Na čidlo padá pára, takže musím nastavit vysokou vlhkost, jinak se spotřebič neustále vypíná pro dosažení vlhkosti, např. na 50%. Čidlo nejde oddělat a taky je dost velká hlučnost tlačítek.

Jinak jsem spokojená, topíme krbem a vlhkost musíme nahradit zvlhčovačem, tento je silný, jsem spokojená.

Druh
ultrazvukové
Časovač
Displej
Dálkové ovládání

Steba LB 5, Moderni zvlhcovac Steba s ionizaci. Zvlhcovac pracuje s ultrazvukovou metodou, vytvarenim studene mlhy,vypousti cistou a svezi paru do ovzdusi, pomoci vodniho a antibakterialniho filtru zachycuje mineralni latky obsazene ve vode a zabranuje dalsimu rozptylovani techto castic.Diky teto metode ma nizkou spotrebu energie v uspornem ECO rezimu, jen 40 wattu.Nanosilver omezuje mnozeni bakterii. To zarucuje, ze zadne bakterie se nemohou tvorit.

Technicke parametry:

• Extra keramicky filtr: Pristroj obsahuje keramicky filtr, ktery zmekcuje vodu a odstranuje jeji pripadny zapach. Zabranuje pruniku vodniho kamene do ovzdusi. Tento filtr je opatren antibakterialni upravou ve forme nanocastic stribra.
  • Funkce Ionisation: do vzduchu se dostavaji zaporne ionty. Efekt je podobny prirode. Po letni bouri je vzduch nasyceny zapornymi ionty a mate pocit svezesti.
  • Funkce predehrev: moznost ohrati pary diky funkci predehrev vody nici pripadne bakterie ve vode a zvysuje zvlhcovaci vykon pristroje. Se zapnutym predehrevem ma vychazejici para prijemnych cca 40 °C.

Auto funkce a kontrola vlhkosti od 30% azdo 70%.

Velky LED display: ukazatel teploty, vlhkosti, barevne osvetleni, indikace prazdne nadoby.

Objem nadoby 6l.

Regulace vlhkosti od 45% do 90% 3 stupne rychlosti.

Vykon odparovani min 180ml/h azmax 400ml/h.

Funkce casovac od 1 azpo 12hodin s automatickym vypnutim

Antibakterialni povrh Vhodny pro mistnost az38m2.

Dalkove ovladani.

ONLINESHOP.CZ

• zvlhčuje vzduch :-)
    • Časovač vypnutí.
    • S výparníkem se dá otáček o 180°C
    • Hlučný, v noci mě budí nebo se mi špatně usíná, musíte si zvyknout. (dětem prý nevadí).
    • Špatně vymyšlené dosažení nastaveného stupně vlhkosti.
    • pevně umístění měřič vlhkosti, nejde oddělat.
    • Možnost teplé páry bere 100W, že je teplá není skoro vůbec cítit.
    • Ionizér - bohužel necítím rozdíl, když je zapnutý.
    • Za ty peníze už mohl aspoň pracovat s aroma vůněmi.

Hlučný, mysleli jsme že bude tišší, v noci ho slyším.
    K ničemu nastavení regulace vlhkosti, po dosažení požadovaného stupně vypne, ale jakmile o jeden stupínek klesne, zase zapne, neustálé cvakání. Takže se neustále vypíná a zapíná, hrůza.
    Možnost teplé páry bere 100W, nicméně nezdá se nám citelně teplejší, možná u samotného vývodu může mít deklarovaných 40°c, ale jakmile se dostane i třeba 15 cm od vývodu je chladná. Snad tedy aspoň uvnitř zabíjí ohřev špatné bakterie, musíme věřit :-).
    Ionizér - bohužel necítím rozdíl, když je zapnutý. Ale při vejití do místnosti je tam takový mlžný opar, možná je to ono, ale nevypadá to dobře, vzduch je těžší než svěží :-(
    Dálkové ovládání jsem ani nezkoušela.
    No myslím, že se dá koupit i levnější min. ve stejném režimu jako tento, příště už tolik peněz za zvlhčovač nedám. Je to náš první zvlhčovač, tak jsme vsadili na němce, že bude kvalitní. No plast mohl být silnější, snad se hned nerozbije.
    Jinak v zásadě zklamání, čekala jsem od funkcí více.

• Nízká hlučnost, spolehlivost.

Stebu máme již pátým rokem v ložnici. V dětském pokoji jsme měli dětský zvlhčovač s čidlem vlhkosti v přístroji, který zkresloval vlhkost. (stačilo dolít a vlhkost byla na x hodin skoro 70%)
    Právě čidlo, které je u tohoto přístroje umístěné na kabelu umožňuje snímat vlhkost dále od přístroje, což je velice žádoucí.
    Pípání je pouze při zapnutí a v době, kdy dojde voda.
    Není pravda, že se spíná po jednom procentu, u nás tedy je to rozmezí kolem 3-5% při nastavení na 50% vlhkosti a střední stupeň intenzity.

Zvlhčovač zapínám na nejvyšší intenzitu chvíli před spaním a poté již přepínám na střední s ionizátorem.

Display je krásně čitelný i v noci a vůbec nám nevadí. Oceňuji i ukazatel teploty.

Za mě tento zvlhčovat rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• - cidlo vlhkosti je na 10cm dlouhem kabliku tim padem meri blbosti
    • - vystup pary fouka spis jen nahoru a neda se prilis nasmerovat do strany
    • - nelze vypnout pipani

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Tichý chod, pěkný vzhled a vysoká účinnost

Kvalitní výrobek

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Dobrá účinnost, displej, přehledné ovládání
    • relativně malá nádržka - používáme jej na vytvoření vysoké vlhkosti až 80% pro zrání sýrů

Dobrá kvalita za velmi rozumnou cenu.

• - přijatelná cena
    • - funkce ionizace
    • - velká nádrž na vodu
    • - přijatelně tichý chod
    • - panel ukazující teplotu, vlhkost
    • - pokročilé možnosti regulace
    • - nemožnost vypnout zvukovou signalizaci, když dojde voda
    • - nemožná manipulace s vodou
    • - složité čištění

Koupili jsme zvlhčovač do pokojíčku dceři, aby měla optimální vlhkost. Brzy se ukázalo, že nevyužjeme funkci "udržuj vlhkost na určité hodnotě" - zapínání a zase vypínání zvlhčovače je rušivé, i když samotný setrvalý zvuk nevadí. Větším problémem ale je, že když dojde voda, stroj minutu hlasitě ječí a nejde to vypnout. Vždy před spaním tak přemýšlím, jestli je ještě dost vody, aby na noc vydržela (a programuju na čas, např. tři hodiny), abych ve dvě ráno dítě nevzbudila. Dolévat vodu denně se mi nechce, neboť je to neuvěřitelnej vopruz! Z nádržky nevyhnutelně kape voda, takže jediný způsob, jak si nezničit nábytek pod zvlhčovačem, je odnést do kuchyně/koupelny celý stroj. Zpět ho musíte nést dokonale rovně, protože jinak voda teče po stranách. V záhybech vnitřku přístroje, stejně jako na trysce páry, se usazuje vodní kámen a jde obtížně vyčistit (myslím, že to se může týkat i jiných přístrojů).

Přístroj už bych si nekoupila, především kvůli problematické manipulaci s nádržkou a kvůli pípání při nedostatku vody.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pekny design a to je asi tak vsetko
    • Hrozne huci, neda sa pri nom spat

Pocas dna je v pohode, ale v noci nepouzitelny, teda aspon ne pre mna ...

• , zakoupeno v EURONICS

• Splnil očekávání