Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Beaba Air

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Druh
zvlhčovače
Hmotnost
1.3 kg
Kapacita vodní nádržky
2.5 l
Barva
modré
Rozměry (VxŠxH)
25 x 24 x 19 cm
Doporučená plocha místnosti
15 m2

Parametry produktu

Druh
zvlhčovače
Hmotnost
1.3 kg
Kapacita vodní nádržky
2.5 l
Barva
modré
Rozměry (VxŠxH)
25 x 24 x 19 cm
Doporučená plocha místnosti
15 m2

Popis produktu

Zvlhčovač vzduchu Beaba Air v šedé barvě zvlhčí vzduch v každém pokoji vašeho domu a jednou provždy zatočí se suchým vzduchem, který se nedá dýchat. Zvlhčovač vzduchu je vyroben patentovanou technologií, díky níž přístroj vypouští páru pokojové teploty. Pára se tak šíří celým pokojem v teplotě, která neuškodí miminku ani rodičům. Pára ve zvlhčovači dosáhne maximální teploty 50°, takže vás již nebude trápit příliš suchý vzduch. Nádoba zvlhčovače má objem2 litry, což vystačí na 8 hodin zvlhčování. Přístroj na zvlhčování vzduchu se hodí do pokojů s rozměrem 8 až 15 m². Zvlhčovač se automaticky vypíná a světelná dioda při vypnutí zhasne. Design zvlhčovače se perfektně hodí do každého dětského pokojíčku i je i pěknou dekorací.

O Beaba

Francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou kvalitní a zároveň jednoduché na použití. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • přístroj na zvlhčování vzduchu
  • objem nádoby 2 litry
  • výdrž až 8 hodin
  • vhodné do prostor 8-15 m²
  • automaticky se vypíná
  • přístroj vysoké kvality

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

Produkt zatím nemá žádné recenze.