Boneco Air-o-Swiss U200

Malý, ale výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Pro místnost do 50 m² / 125 m³. 300 g vody za hodinu. Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu se studenou mlžinou, vhodný do...
1 989 Kč
Doprava 59 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z ProAlergiky.CZ.
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (9)

Do týdne  1 varianta79 Kč90 % • 1 082 recenzíDalší informace
Skladem  Více variant59 Kč100 % • 1 787 recenzíDalší informace
Do obchodu
Do 3 dnů  1 varianta59 Kč99 % • 1 671 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů  1 varianta79 Kč98 % • 156 recenzíDalší informace
Skladem  1 varianta49 Kč92 % • 486 286 recenzíShop roku 2021 - FinalistaDalší informace
Skladem  1 variantaZdarmaDárek100 % • 965 recenzíDalší informace

• Kvalitní provedení
    • Jednoduchá obsluha
    • Možnost přidání esenciálního oleje
  • , zakoupeno v Vzdušín.cz

Bohužel zařízení mělo výrobní vadu a nepracovalo. Bylo odevzdáno k reklamaci. Jinak pohledově velmi zdařilé.
    Nemohu proto nic dále popsat.

• , zakoupeno v Electro World

Dálkové ovládání
Doporučená plocha místnosti
50 m2

Popis produktu

Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu se studenou mlžinou, vhodný do prostorů s plochou do 50 m². Má velmi jednoduchou funkci a ovládání. Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost této komponenty. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300g vodní mlžiny za hodinu.

Zvlhčovač je dobře vybaven příslušenstvím, obsahuje demineralizační patronu, stříbrnou ionizační tyčinku a zásobník na parfém.

Demineralizační patrona odstraňuje minerály z vody, pro její dlouhou životnost je vhodné používat převařenou vodu.

Ionizační stříbrná tyčinka zbavuje vodu více než 650 druhů mikroorganismů a udržuje vodu hygienicky čistou a nezávadnou. Její účinnost je 1 rok. Tyčinka má samoregulační účinky a její funkce využívá antibakteriálních vlastností stříbra, její funkce není založena na chemických reakcích.

Parfemaci vzduchu lze provádět pomocí malého zásobníku na zadní straně přístroje. Do zásobníku se vloží kousek látky, vaty nebo kosmetický tampón, nakape se několik kapek oblíbené substance a ta se uvolňuje při provozu zvlhčovače. Použít můžete libovolný přírodní nebo éterický olej.

Zásobník vody s objemem 3,5 litru je snadno přístupný, doplnění vody je jednoduché a snadné. Kontrola množství vody v zásobníku je možná přes průzor v čelní straně zvlhčovače. Při provozu zvlhčovače je zásobník vody prosvícen modrým světlem, což umožňuje snadnou kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvětlení je možné vypnout. V případě, že v zařízení dojde voda, podsvětlení se změní na barvu červenou, kterou není možno vypnout.

Technická data:

Napětí: 230 V / 50 Hz

Příkon: 20 W

Výkon: 300 g/hod.

Pro místnost: do 50 m² / 125 m³

Rozměry: 240 x 120 x 263 mm

Hlučnost: max. 25 dB(A)

Objem nádrže: 3,5 l

Hmotnost: 1,8 kg (bez vody)

Obsah balení: přístroj, demineralizační patrona, stříbrná ionizační tyčinka, čistící kartáček

Hodnocení produktu

2 ×
0 ×
1 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

• , zakoupeno v chytry-obchod.cz

• Kvalitní provedení
    • Jednoduchá obsluha
    • Možnost přidání esenciálního oleje
  • , zakoupeno v Vzdušín.cz

Nemohu proto nic dále popsat.

• , zakoupeno v Electro World

• nejsou konkretně popsány symboly na ovladání
  • , zakoupeno v MALL.CZ

spokojenost

celková spokojenost

• , zakoupeno v GlobalCare.cz

• funguje výborně
    • hledala jsem kvalitu za rozumnou cenu
    • dobré zpracování
    • tichý chod

Kvalita za rozumnou cenu v podobě zpracování a účinnosti
    tichý chod, který nevzbudí, dokáže za kratkou dobu zvlhčit prostředí. Topíme klimatizací a večer krboými kamny, proto byla naše vlhkost dost nízká, kolem 35%. Za tři noci (kdy zvlhčovač jede) se vlhkost zvýšila na 56% a to jen při polovičním provozu. Naplno jsme ovladač ještě nedali. Nyní ho pouštíme zhruba na čtvtinový chod a to zhruba 4x v týdnu, prostředí je stále nad 50% vlhkosti. Maximální spokojenost.Příjemná velikost ho kamkoli umístit. Aroma difuzér jsme ještě nezkoušeli. Vybírali jsme dle objektivních recenzí na heuréce a zatím jsme se nezklamali.

• Doporučuje produkt

• velmi tichý, příjemné modré podsvícení-použitelné jako noční lampička
    • netvoří se louže vody na podlaze
    • má i ionizátor a aroma
    • pára stoupá jen vzhůru a ne do stran

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• super tichy zvlhcovac
    • podsviceni se se vypnout
    • regulace mnozstvi pary

Deti trpi atopickym eksemem a castym kaslem, rymou, starsi laryngitidnimi zachvaty. V jinych recenzich zminovali prarodice, ze po pouzivani zvlhcovace neni dite tak casto nemocne.
    Zijeme na horach, mame dlouhou zimu a suchy vzduch.
    Davala jsem namoceny rucnik, takze jsem se na zvlhcovac tesila. Opravdu je velmi tichy, nerusi, da se vypnout podsviceni.
    Podsviceni je modre, ale neni ostre, da se tedy pouzit i jako nocni lampicka do pokojicku ;)
    Myslela jsem, ze muzeme pouzit zvlhcovac hned, ale je treba namocit demineralizacni patronu na 24hodin.
    Zvlhcovac jsem naplnila ca 3l vody, prvni noc byl pusten ca na polovicni vykon a druhou ca na 70% vykon. Pouziti pres 2 cele noci tak bylo bez doplnovani zasobniku vody.
    Jinak nic proti pristroji, chybi mi informace u popisu pristroje o tom, ze demineralizacni patrona by se mela co ctvrt roku menit.
    Na vetsine (ne-li u vsech) webovych obchodu ani neni link pod pristrojem na prislusenstvi, ktery by ukazoval / umoznoval koupi nahradni stribrne ionizacni tycinky (ktera se ma tez menit 1x za rok) a demineralizacni patrony ci naplne do ni (to je levnejsi, patrona stoji kolem 499,- a napln na 3 vymeny kolem 822,-).
    Tzn., ze provoz bude k elektrine a vode stat navic ca 2000,-Kc rocne (ionizacni tycka a demineralizacni patrona).

• , zakoupeno v EURONICS

• S výrobkem jsem spokojená.Jednoduché ovládání,snadné doplnování vodou.Ani po celodenním provozu není pod ním mokro.Hlasitost jako ústřední topení.

Doporučila bych ho ostatním.

• , zakoupeno v ProAlergiky.CZ

splnil očekávání