Daikin MC55W

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProAlergiky.CZ

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma0 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 1 003 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaDárekZdarma70 neověřených recenzíDalší informace

• Tichá čistička
    • HEPA filtr
    • Plazmová ionizace
    • Flash streamer

S čističkou jsme spokojeni.

Druh
Noční režim
Dálkové ovládání
Doporučená plocha místnosti
41 m2

Čistička vzduchu japonské společnosti Daikin s moderními principy odstranění vzdušných nečistot. Vzduchový výkon až 300 m³/h; pro místnosti o velikosti až 41 m².  S pomocí elektronů, které spouštějí chemické reakce v částicích ve vzduchu, štěpí Flalsh Streamer alergeny, jako jsou pyly a plísně, a odstraňuje nepříjemné pachy. Vzduch je pak lepší a čistší. Čistý vzduch díky aktivnímu plazmovému iontovému výboji a technologii Flash streamu.

Odstranění pachů pomocí aktivního uhlíkového filtru.

Vlastnosti produktu

• Čistý vzduch díky aktivní iontové plazmě a technologii flash streamer
  • Vysoce výkonný filtr HEPA zachycuje jemné částečky prachu
  • Výkonné sání a téměř neslyšný provoz
  • Nový stylový a kompaktní design

Technické parametry:

A 0,10

Tichý

A 0,08

• , automaticky přeloženo z Heureka.sk

Různé režimy, tichý provoz, není nutná častá výměna montáže, zatím spokojenost, doporučuji

• , zakoupeno v Centrum Vytápění.cz

• Jednoduché a intuitivní ovládání
    • Nízká hmotnost
    • Velký výkon
    • Je opravdu tichá
    • nejde napojit na ovládání přes mobil - nicméně je tam výkonná, že chvilku co ji zapnu vzduch v pokoji rychle vyčistí

Na této čističce se mi velice líbí, že je lehká, malá a tak ji mohu v pohodě přesunout do všech pokojů v baráku. Naše pokoje jsou pročištěné cca za 5 - 6 minut, což mi přijde opravdu rychlé. Čistička stačí na místnost okolo 40m2, což mi stačí. Také oceňuji, jak čistička zbaví domácnost "pachu -vůně" po domácích mazlíčcích. Mám doma psa i kočky a je to opravdu hodně znát. Čističku používáme i v ložnici nebo dětské pokoji přes noc a v tichém modu, nám nevadí, že čistička pracuje, když spíme - to je velké překvapení. Navíc se mi líbí automatický senzor, kdy čistička vyhodnotí znečištění domácnosti a sama se spustí. Hepa filtr odstraní opravdu jemné částečky. Jsem spokojena

• Kvalita, kterou chcete, Daikin je prověřená značka
    • Čistí vzduch na prostoru 41m2
    • Má velmi dobré filtry pro zachycení nejmenších nečistot a virů
    • Určitě ji ocení alergici nebo osoby, které často trpí nachlazením
    • Je tichá a jednoduše se ovládá, zvládne to každý
    • Mohla by být v nabídce i v černé nebo šedé, bílá se nemusí líbit každému

Kvalita, to je u čističky čistý vzduch, za mě pozitivní zkušenost

• Čističku vzduchu mohu doporučit. Sice jsem byl zpočátku skeptický, že ji nepotřebujeme, ale od možnosti testování jsem přesvědčený, že je to dobrá věc.
    • Tato čistička má dobrý výkon, čistí vzduch kontinuálně, když je zapnutá tak vzduch v místnosti kde stojí projde během hodiny čističkou opakovaně několikrát. Tedy neustále se čistí.
    • Mám tedy dobrý pocit, že vzduch je neustále pod kontrolou a čištění probíhá stále. Když je zapnutá na automatický režim, hlídá si díky senzorům automatické zapnutí pokud se kvalita vzduchu zhorší.
    • Oceňuji nízkou hlučnost, v režimu noci je tak tichá, že se u ní dá bez problému spát, vůbec není slyšet a neruší. Také v tomto režimu vůbec nesvítí, takže neruší ani žádná světla kontrolek.
    • Čistička je jednoduše mobilní, dá se přemísťovat z místnosti do místnosti a vyčistí kolem 40m2 plochy.
    • Má jednoduché ovládání a pěkný design v bílé neutrální barvě. V bytě je díky čističce méně prachu. Určitě je vhodná pro rodiny, kde žijí alergici.
    • Vyšší cena

• Super čistička, její výkon je opravdu vysoký, díky němu dokáže vyčistit vzduch i několikrát za hodinu.
    • Má automatické senzory, čistička se sama zapne když je potřeba.
    • Vzduch je díky čističce velmi příjemný a dokáže odstranit různé pachy, například při vaření v kuchyni nejsou cítit žádné pachy.

• příjemný design
    • rychlý výkon, okamžitě prostor zbaví kouře a pachů
    • lehká a mobilní
    • automaticky vyhodnotí stav a sepne se sama
    • nízká hlučnost

doporučuji, vhodné nejen pro alergiky

• - tichá
    • - odstraňuje pachy
    • - snadná manilupace s přístrojem
    • - jednoduché ovládání

Byla jsem příjemně překvapená, jak účinně tato čistička funguje. Navíc se dá snadno převézt do jiného pokoje. Jednoduše se čistí. Stačí pouze otevřít dvířka a vyjmout filtry. Máme doma kočky a dítě je alergik, rozhodně tedy má tento přístroj u nás své opostatnění.

• Kompatní, pekný design
    • vysoce kvalitní čistička
    • čištění probíhá díky aktivní iontové plazmě a technologii flash streamer
    • Díky výkonnému filtru HEPA zachycuje velmi jemné částečky ze vzduchu (prach, pyl, snižuje virovou nálož)
    • je velmi tichá, dá se u ní spát
    • Automatický program - čistička vyhodnotí stav čistoty vzduchu a sama se spustí
    • Nemá funkci zvlhčování

Kvalita, dobrá značka