Electrolux EAP150

• funguje výborně
    • snižuje vlhkost v místnosti

svůj účel splňuje perfektně a jsme spokojeni

• velmi tiché

Doporučuji. Hlavně oceňuji tichý chod.

• Jednoduchá konstrukce

Indikátor výměny filtru
Časovač
Počet rychlostí
Dálkové ovládání

Pusťte si domů čerství vzduch i když bydlíte v rušném a zaprášeném městě.Čistička vzduchu EAP150 je také vhodná pro pacienty s onemocněním dýchacích cest, kterým se díky čistému vduchu bude lépe dýchat.

Technické paramery:

• Úroveň hluku (ISO 3741) poloha 3: 28.5

Ostatní

Délka kabelu (m): 1.92

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Tichý provoz, účinná filtrace vzduchu.
    • Nezažil jsem.

Potřeboval jsem čističku vzduchu.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Pěkný, relativně tichý, snadno ovladatelný.
    • Podle mého názoru vzduch nečistí, alespoň jsem o tom neviděl žádné důkazy, i když jsem ho s důvěrou používal dlouhou dobu.

Koupil jsem si ho před dvěma lety a musím říct, že mám podezření, že je to všechno hokus pokus. Zpočátku, v době mého nadšení, jsem ho neustále spouštěl a po dvou týdnech provozu jsem ve filtru nenašel nic kromě jednoho nebo dvou vlasů. Takže nechápu, co to filtruje. Marně jsem upravoval filtr a hledal mezery, kudy by mohl unikat prach, ale v tomto ohledu je vše v pořádku, takže otázka zůstává. A indikátor znečištění ovzduší je podezřelý. Po zapnutí je "kvalita vzduchu" vždy nastavena na "špatná", pak se postupně zlepšuje na kýženou "dobrou". Jediné, co je zvláštní, je to, že se to děje vždy, a pokud jej brzy poté restartujete, stane se to znovu. Zajímalo by mě, zda uklidňující zpětná vazba souvisí se softwarem. V našem domě by se při vhodném vysávání jednou týdně muselo odfiltrovat hodně vzduchu (místnost má asi 50 m3 ).

• , zakoupeno v ELECTRO

• tichý chod
    • ukazatel znečištění
    • funguje výborně
    • snižuje vlhkost v místnosti

svůj účel splňuje perfektně a jsme spokojeni

• velmi tiché

Doporučuji. Hlavně oceňuji tichý chod.

• Jednoduchá konstrukce
    • Malý hluk