Noaton AP 2145

Čistička vzduchu Noaton AP 2145 využívá všechny moderní technologie čištění vzduchu: předfiltr, kombinovaný filtr: HEPA (H13) + uhlíkový filtr + TiO2 filtr, UV (UV-C) lampa,...
2 250 Kč
Garantovaný nákup z ProAlergiky.CZ

Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 2 022 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 1 678 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč92 % • 512 436 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Druh
Noční režim
Dálkové ovládání
NanoCloud

• Design
    • Mám to nastavené na automat a stává se často, že větrák na nejnižší výkon nepříjemně hučí, ale není to pořád, kdy přes den to nijak nevadí, ale večer u televize je to nepříjemné poslouchat. Každopádně reklamovat nebudu, jelikož nevěřím že by mi to e-shop uznal, spíš by se mi hodila ráda, jak svépomocí zařídit, aby to bylo potichu neustále.

Viz negativní reakce, zřejmě by to chtělo kvalitnější lozisko větráku.

Gavri.cz (prodejce)

samozřejmě, že pokud nastala takováto závada naše společnost Gavri reklamaci uzná. Neváhejte se na nás obrátit s reklamací.
    s pozdravem

• prachový senzor
    • ionizátor+UV lampa
    • tichý provoz
  • , zakoupeno v Gavri.cz

• Pracuje jak má a ovzduší v bytě vyčistí.
    • Překvapil svou nehlučností.
    • Opravdu tichý a super noční provoz.

Druh
Smart
Noční režim
Dálkové ovládání
NanoCloud

Čistička vzduchu Noaton AP 2145 využívá všechny moderní technologie čištění vzduchu: předfiltr, kombinovaný filtr: HEPA (H13) + uhlíkový filtr + TiO2 filtr, UV (UV-C) lampa, ionizátor.  Kromě toho disponuje mnoha dalšími vychytávkami, jako je časovač, režim spánku a indikace kvality vzduchu.

Čištění vzduchu nikdy nebylo jednodušší!

• Vzduchový průtok: CADR max. - 200 m3 / hod
  • Rozměry: 325 x 202 x 530 mm
  • Hmotnost: 4,8 kg

Dokumenty

• Design

Viz negativní reakce, zřejmě by to chtělo kvalitnější lozisko větráku.

Gavri.cz (prodejce)

• ionizátor+UV lampa
    • tichý provoz

• Tichý režim opravdu tichý
    • ionizátor dle potřeby
    • UV se zapíná automaticky na 30 minut jednou za 24h (pokud běží furt, jinak 30 minut při zapnutí)
    • Levné výměnné filtry
    • Jednoduché ovládání i spuštění
    • Přehledný indikátor znečištění - z počátečních 500 částic při zapnutí kleslo na 6 za nějakých 45 minut, hranice pro nejlepší kvalitu je 75 částic
    • Těžké najít pro ni místo, podle návodu má mít do všech směrů prostor 50 cm, minimálně 1 metr od televize a neměla by být zapojena do zásuvky spolu s televizí pro možné rušení signálu. Ale tak to mají předpokládám všechny čističky pro dosažení maximální výkonnosti..
    • Není moc za co chytit k přenesení

Levná čistička do ložnice/malé místnosti.
    Zmírňuje mou alergii na kočky, které v bytě žijí. Dodání bylo bleskurychlé, objednáno úterý 19h, ve čtvrtek 12 už mám zapojeno. Výhodná koupě 2 náhradních filtrů potěšila.

• , zakoupeno v Gavri.cz

• Pracuje jak má a ovzduší v bytě vyčistí.
    • Překvapil svou nehlučností.
    • Opravdu tichý a super noční provoz.
  • , zakoupeno v Gavri.cz

Funguje dobře, snadné ovládání.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Bezproblémové uvedení do provozu. Tichý chod, intuitivní ovládání. Pěkný design.
    • Čističku vzduchu mohu doporučit.
    • Žádný nedostatek jsem zatím nezjistil

Čističku vzduchu jsem vybral podle Heureky. Rozhodně to byla dobrá volba. Se zbožím jsem si objednal 2 ks náhradní filtry, takže máme na dlouhou dobu vystaráno. Zatím pracuje tak, jak je uvedeno v návodu na zprovoznění. Bonusem byla doprava zdarma.

• , zakoupeno v Gavri.cz

dobrá cena jak produktu tak příslušenství, zatím vše funguje dobře, je tichý

• , zakoupeno v Gavri.cz

• vše co potřebuji a za rozumnou cenu
    • přijatelná hlučnost, v nejnižším stupni o ní ani nevíte
    • noční režim zhasne ovládání a neruší tak světlem
    • absence dálkového ovládání

Mám od stejné značky odvlhčovač a jelikož jsem s ním spokojený, nebyla to obtížná volba. Přístroj splnil moje očekávání. Zaskočil mě po prvním startu na nejvyšším stupni nepříjemný zvuk, něco jako rezonující plast, ale mohlo to třeba souviset i s první desinfekcí filtru, nebo si tam prostě muselo něco "sednout", protože to po nějaké době, cca 30 minut, ustalo a už se to znovu neobjevuje.

• , zakoupeno v Gavri.cz

Úchyt pro přenášení výrobku není ve vhodném místě. (Palec zasahuje na citlivý panel ovládání přístroje.)

• velký filtr
    • tichá