Philips AC1715/10

Čistička vzduchu Philips AC1715/10 Čistička vzduchu Philips AC1715/10 je navržena pro místnosti o velikosti až 78 m2. Díky svému výkonu odstraňuje 99,9% částic o velikosti...
6 499 Kč

Počet rychlostí
Smart
Dálkové ovládání

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velmi tichy nocni rezim.
    • Intuitivni ovladani
    • lze vypnout diskpay pri nocnim rezimu

spokojen s produktem (zatim mam pouze 14 dni).

• Extra tichý
    • Žádné vibrace v provozu
    • Ukazatel míry znečištění vzduchu. Vím tak, kdy už můžu čističku vypnout.
  • , zakoupeno v planeo.cz

• náhradní filtr stoji v ČR v lepším případě 1900 Kč

užívám jeden den, ale s velkým překvapením nad účinností

Druh
Počet rychlostí
Smart
Dálkové ovládání

Čistička vzduchu Philips AC1715/10

Čistička vzduchu Philips AC1715/10 je navržena pro místnosti o velikosti až 78 m2. Díky svému výkonu odstraňuje 99,9% částic o velikosti 0,003 um. Okamžitá zpětná vazba a kontrola kvality vzduchu

Čistička poskytuje okamžitou zpětnou vazbu o množství částic PM2.5 a alergenů prostřednictvím přehledného displeje. Kvalitu vzduchu můžete snadno monitorovat díky mobilní aplikaci a čtyřbarevnému displeji. Efektivní čištění a rychlost čištění vzduchu

Čistička využívá 3D cirkulaci vzduchu pro efektivní čištění. Rychlost čištění vzduchu (CADR) dosahuje 300 m3/h. Automatický režim a režimy pro ruční nastavení

Čistička nabízí automatický režim a čtyři manuální režimy pro individuální nastavení. Certifikace a vhodnost pro alergiky

Čistička je certifikována centrem ECARF jako vhodná pro alergiky. Design a provoz

Čistička má minimalistický design a mimořádně tichý provoz v režimu spánku s certifikací Quietmark. Automatické přizpůsobení světla a zobrazování kvality vzduchu

Displej se automaticky přizpůsobuje světlu okolí pro nerušený spánek. Kvalita vzduchu je zobrazovaná prostřednictvím čtyř barev indikujících míru znečištění.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Velmi tichy nocni rezim.
    • Intuitivni ovladani
    • lze vypnout diskpay pri nocnim rezimu

spokojen s produktem (zatim mam pouze 14 dni).

• Extra tichý
    • Žádné vibrace v provozu
    • Ukazatel míry znečištění vzduchu. Vím tak, kdy už můžu čističku vypnout.

• úsporná, účinná, designová, tichá, noční režim
    • vyšší cena za nové filtry

Bydlíme s rodinou ve městě, a i když se to nezdá, je tu velká míra prachu od projíždějících aut
    a od stavby nového panelového domu a všechny tyto nečistoty máme uvnitř interiéru.
    Jelikož jsem alergik, o koupi čističky jsem dlouho uvažovala. Nyní už si nedovedu představit
    život bez ní. Čistička Air Purifier 1000i se po koupi stala nezbytným pomocníkem v naší
    domácnosti a tomu, kdo o nákupu uvažuje vzkážu jediné – neváhejte! Opravdu stojí za to.
    Právě jako člověk s touto „indispozicí“ mohu dobře zhodnotit, jak čistička krásně vzduch
    vyčistila, a i přes to, že je již po létě, i tak nás trápí alergeny (v tomto období hlavně pelyněk)
    a mohu říct, že jsem po letech s lehkostí přešla každoroční alergii a cítím se skvěle. Věřím, že
    stejné by to bylo i z jara či v létě, kdy jsou alergeny též velmi agresivní a mohu říct, že na další
    alergenní období se těším, jak ho krásně strávím bez nutnosti tlumících léků a ucpaného
    nosu. Který alergik toto může říct?
    V propojení s aplikací Philips můžete čističku ovládat na dálku a také sledovat momentální
    úroveň znečistění ovzduší jak v místnosti, tak i venku, a získat tak informace i o aktuálních
    alergenech a jejich intenzitě ve vaší lokalitě, což velice oceňuji.
    Díky tichému nočnímu režimu je čistička zapnutá i přes noc a ani o jejím provozu nevíte. Je
    naprosté ticho a tma. Žádná záře od displeje, což je velmi pozitivní.
    Jediné, co někdo může vnímat jako malé mínus je vyšší pořizovací cena nových filtrů.
    Za mě ale opravdu mohu na 100 % doporučit, a to nejen alergikům. Ale i majitelům zvířat
    (sama jednoho vlastním), tak i lidem, co chtějí mít čisté prostředí pro život. Ať lidé ve
    městech nebo i na vesnici.

• tichý
    • skladný
    • designový
    • účinný
    • možná vyšší cena za nový filtr
    • displej melze zamknout proti dětem

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenosti s používáním čističky vzduchu Air Purifier 1000i.
    O její koupi jsem dlouho uvažovala a se značkou Philips mám již několikaleté zkušenosti, tak jsem si řekla, že vyzkouším i jejich čističku vzduchu. Čistička Air Purifier 1000i se ihned stala
    top produktem v naší domácnosti.
    Jako vášnivá kuchařka a cukrářka je pro mě důležité pracovní prostředí. Čistota, pořádek, rodinná atmosféra a vůně domova. Když však je v interiéru cítit hlavně uvařené jídlo, není to
    úplně ta „pravá“ vůně domova, kterou chcete při příchodu domů ucítit. A v tom je čistička vzduchu největší pomocník! Dokáže během krátké chvíle vyčistit vzduch od nežádoucích pachů a nečistot. Co mě velice překvapilo, když jsem otevřela troubu s upečeným koláčem, jak hodnoty vyskočily razantně nahoru, displej indikoval červené
    zbarvení. Po několika desítkách minut ale hodnoty klesly, displej byl zabarven do modré
    barvy, což značí čisté ovzduší, čistička tak splnila svůj účel, a v interiéru opravdu nebyl cítit žádný nepříjemný zápach.
    Stejná situace nastala i při smažení řízků. Kdo je nemá rád? I tady čistička krásně zafungovala a po „spálenině“, kterou většinou při přípravě tohoto pokrmu cítíte, ani stopy. A příchozí
    návštěva mi pak nechtěla uvěřit, že jsem pokrm připravila v této domácnosti.
    Jako mínus tohoto produktu bych asi viděla dražší cenu nových filtrů, jak už tu někteří
    zmiňovali a nemožnost zamknout displej proti dětem. Ale jinak jsem s produktem spokojena na 100 %.

• Ovládání přes mobil
    • Automatická volba potřebného výkonu
    • Tichý chod
    • Snadná manipulace
    • Hezký design
    • Na plný výkon je hlučná (ale to je spíš vlastnost, než nevýhoda :))

Tato čistička umí reagovat na okolní vzduch a podle jeho aktuální kvality nastavuje výkon. Běžně je tedy čistička v nízkých otáčkách, ale při vyšším znečištění se ukamžitě přepíná na vyšší výkon. Vše jde také sledovat v mobilní appce a také si přes appku čističku nastavovat dle potřeby. Ovládání je snadné a intuitivní. Čistička je lehká a pěkná. Za mě určitě super volba a mohu s klidným svědomím doporučit ostatním. :)

• Tichá, přenositelná, funguje jak má
    • Zatím jsme nic neobjevili

Dlouho jsme nákup čističky zvažovali a jsem ráda, že jsme nakonec tuto čističku koupili! Vše funguje, jak má, snadno se přenáší z pokoje do pokoje. Využíváme automatický a noční režim. Takže doporučuji :)

• Aktivní monitoring kvality vzduchu a přizpůsobení výkonu zjištěným hodnotám
    • Filtrace virů
    • Tichý noční režim
    • Ovládání přes aplikaci v telefonu
    • Display není možné zamknout před dětmi
    • Připojení k wifi (tp-link) neproběhlo automaticky - bylo nutné ručně vypsat heslo

Čističky jsme v domácnosti vyzkoušeli již 3 (Ionic ionizátor, Ikea čističku a teď tuto od Philips). A musím říct, že Philips konečně splňuje moje představy. Nedocenitelná je jeho funkce monitorování okolního prostředí, která opravdu reálně umí dobře hlídat kvalitu okolního vzduchu a podle něj přizpůsobovat výkon. Hodí se i možnost ovládání přes mobilní aplikaci - třeba když si večer lehnete a pak až zjistíte, že jste čističku nepřepli na tichý noční běh (ano, jde to nastavit i automaticky dle času, což ale nechci). Zároveň v appce vidíte historii kvality vzduchu a dokonce aktuální kvalitu vzduchu ve vaší lokalitě. Ovládání je snadné a intuitivní, potěší i barevné znázornění aktuální kvality vzduchu. Jen mi chybí možnost dětského zámku ovládacíího displejte, který našeho prcka neustále láká a v tu chvíli vše přenastaví, odpojí čističku od wifi apod.

• Úsporná, tichá, nepřekáží
    • Dražší filtr

Bydlíme u silnice, a i když provoz není tak velký, dostává se nám do bytu dost zplodin i prachu. A protože s výrobky od Philipsu máme dobré zkušenosti, rozhodli jsme se pro čističku právě od něj a nelitujeme. Nejprve jsme byli trochu v šoku, když jsme přístroj zapnuli, a ten okamžitě indikoval špatnou kvalitu ovzduší. Stejně tak nás překvapilo, že ho dokázal poměrně rychle (cca 20-30 minut) vyčistit na přijatelnou úroveň, o čemž nás informoval jak modrý indikátor, tak oznámení aplikace, se kterou jsme čističku propojili. Přístroj necháváme běžet i přes noc na speciální noční režim, při kterém opravdu nic neslyšíme, a ani nás neruší světlo z dispeleje, protože jde úplně zhasnout. Jedinou výtkou je tak snad trochu vyšší cena u náhradního filtru, který je třeba vyměnit po cca 700 hodinách provozu.

• Skvělá, tichá a hlavně čistí vzduch

Čističku si pořídila má dcera s přítelem. Byla jsem u nich nějakou dobu na návštěvě a hlídala jejich kočky. Byla jsem nadšena z pocitu čistého vzduchu, žádný astmatický kašel mě za celou dobu netrápil.

• Efektivní
    • Tichá
    • Hezký doplněk domácnosti

Výborný pomocník v domácnosti. Partner je alergik a soužití s alergikem bývá někdy dost náročné. Nikdy bych nevěřila, jak moc alergie ovlivní kvalitu spánku. Partner neskutečně chrápal. Zkoušeli jsme různé spreje proti chrápání, dokonce jsme několik nocí spali odděleně abychom se oba dva vyspali. Čistička pomohla okamžitě. Partner nejenže přestal kýchat, ale v noci téměř vůbec nechrápe.
    Kromě tohoto přínosu samozřejmě sama pociťuji, že je kvalita vzduchu úplně jiná- mnohem lepší.
    Tuto čističku vřele doporučuji- je to investice do zdraví.