Philips AC3259/10

Dálkové ovládání
Doporučená plocha místnosti
47 m2

• , zakoupeno v Electro World

• 3 režimy nastavení: poletující prachové částice, alergeny, viry a bakterie.
    • Čistička má tři filtry včetně HEPA filtru a uhlíkového filtru.
    • V dnešní době používám režim na viry a bakterie. Dle informace návodu byl tento režim testován i na viry chřipky H1N1 a Staphylococus albus.
    • Dá se sledovat a ovládat činnost čističky přes mobil prostřednictvím WIFI, včetně informace o čistotě venkovního prostředí na čistotu a alergeny.
    • Zobrazení množství polétavých částic ve vzduchu a alergenů.
    • Barevné zobrazení kvality vzduchu (od modré po červenou)
    • u nejnižší rychlosti ventilátoru jsou slyšet jemné vibrace (asi od plastu z rotoru ventilátoru)

Velmi dobrý výrobek od firmy Philips pro řešení čistoty vzduchu v bytě při dnešní koronavirové epidemii.

• , zakoupeno v Gospoš

Paradne investovane penize. Vzduch je temer ihned po zapnuti o dost lepsi. Navic se v byte (2+kk) uz skoro vubec neprasi, i kdyz drive bylo potreba ob den utirat vrstvu prachu. Zvireci chlupy jsou rovnez zachyceny. Sleep mode super, mobilni aplikace trochu pokulhava, ale da se:o) Zcela uprimne doporucuji (mam prime srovnani s Ionic-Care Triton X6, ktera naodvadi tolik prace prave jako tato cisticka).

• , zakoupeno v MALL.CZ

Dálkové ovládání
Doporučená plocha místnosti
47 m2

Vita Shield IPS
Díky technologii Vita Štít IPS s aerodynamickým designem a extra silná NanoProtect filtru čistý vzduch do 393 m3 / h se zvýší na účinné odstranění prachu, alergenů, bakterie a viry.

Technologie
AeraSense AeraSense je profesionální snímač, který přesně detekuje částice, které jsou dokonce menší než částice PM2,5 (včetně nejběžnějších alergenů v interiéru). Tyto informace jsou zpracovány tak, aby se zajistilo, že nastavení čističe vzduchu jsou vhodné pro současnou kvalitu ovzduší - pro trvalou bezpečnost. Kvalita vnitřního vzduchu se zobrazuje v reálném čase pomocí hodnoty PM2.5.

Režim
alergie Speciálně vyvinutý režim alergie je velmi účinný při odstraňování běžných alergenů ve vzduchu. Když čistič vzduchu detekuje i nejmenší změnu kvality vzduchu, upravuje čistící výkon, aby odstranil alergeny ze vzduchu.

Technologie AeraSense Technologie
Philips AeraSense, která dokáže konkurovat profesionálnímu snímači, zachycuje i ty nejmenší změny kvality vzduchu v místnosti. Průběžně sleduje kvalitu vzduchu a automaticky upravuje rychlost ventilátoru, když zjistí změnu úrovně částic.

Různé nastavení
Čistič vzduchu Philips 3000i je vybaven 3 automatickými režimy čištění: obecný režim, obzvláště citlivý alergenový režim a obzvlášť výkonný režim navržený speciálně pro bakterie a viry. Kromě 3 automatických režimů má čistič vzduchu 5 ručních režimů. Vyberte si jednu z pěti různých stupňů rychlosti, od mimořádně tichého režimu spánku až po nejsilnější režim "turbo". Zvolte ideální režim čištění.

Ovládejte kdekoliv a kdykoliv Ovládejte
čistič vzduchu pomocí připojené aplikace odkudkoliv. Zapněte čističku vzduchu, změňte rychlost ventilátoru nebo zkontrolujte životnost filtru pomocí funkce Air MattersApp.

Vnitřní a venkovní
Použijte aplikaci Air Matters ke kontrole kvality vnitřního a venkovního vzduchu. Palubní deska vám poskytuje rychlý přehled o kvalitě vzduchu uvnitř i venku, který je neustále monitorován vaším čističem vzduchu.

Tipy pro
řízení alergeny Na základě kvality vzduchu uvnitř a venku poskytuje aplikace tipy, které vám pomohou zvládnout expozici alergenům nebo špatnému vzduchu.

Zobrazení kvality vzduchu AeraSense zobrazuje data o kvalitě ovzduší v reálném čase pomocí numerického displeje a barevného kroužku na palubní desce čističky vzduchu. Číselný displej zobrazuje hodnotu vnitřních alergenů. Barevný kroužek nabízí další vizuální stopu a pohybuje se od modré (dobrý alergen a množství částic) až po červenou (špatný alergen a množství částic).

• , zakoupeno v Electro World

• 3 režimy nastavení: poletující prachové částice, alergeny, viry a bakterie.
    • Čistička má tři filtry včetně HEPA filtru a uhlíkového filtru.
    • Zobrazení množství polétavých částic ve vzduchu a alergenů.
    • Barevné zobrazení kvality vzduchu (od modré po červenou)

• , zakoupeno v Gospoš

• -perfektní filtrace
    • -velmí tichý chod
    • -kvalitní zpracování
    • -vysoký výkon
    • -pěkný vzhled (nehyzdí interier)
    • -ovládání přez aplikaci v mobilu i na dálku

Dlouho jsem zvažoval koupi čističky vzduchu , vzhledem k velké nabídce na trhu, zde ovšem vyhrála funkce ovládání přez wifi i mimo domov. Tak že si můžu na dálku korigovat nastavení včetně zapnutí přístroje. Vzduch je čistý, a dokonale odstraňuje viry a alergeny. Rozhodně mohu doporučit , neboť cena je menší než třeba u jiných přístrojů s menším výkonem či prodávaných přes MLM. Za mě bezvadný pomocník do každé domácnosti.

• Ovladatelnost, výkon, design

Žijeme na vesnici, kde okolo nás kvete plno řepky, doma máme králíka, který pouští chlupy, takže ucpaný nos je u nás v domácnosti na denním pořádku, ještě když jsem momentálně na konci těhotenství, je to horší. Ale musím říct, že díky čističce můžu konečně normálně dýchat. Navíc se skvěle ovládá i díky aplikaci, kterou jsem si stáhla do mobilu. Takže za mě super a doporučuji.

• Čističku mám zatím 14 dní a můžu říct že od prvního dne pociťuju změnu. Mam doma dvě kočky a všichni jsme alergici. Líbí se mi funkce AL která je pro nás jak dělaná. Přítel astmatik si už nemusí večer dávat inhalátor protože čistička vzduch krásně vyčistí. V noci jí vůbec neslyšim což je super, prašnost v bytě se razantně snížila. . Jen skoda ze Cena je fakt vysoká jinak moc doporučuju
    • Vysoká cena

• Krásný design
    • Spojeno pres WIFI a telefon
    • Účinna
    • je větší což může být problém v malinkých pokojich/bytech

Po 14 dnech používání téhle čističky jsem spokojena. Hned při prvním použití je to znát. Čistička se připojí přes vaší WIFI sít a take přes aplikaci, kde ji potom můžete přes telefon/tablet zapínat/vypínat nebo nastavovat čistící programy či rychlost foukání, ale také sledovat stav vzduchu ve vaší místnosti nebo městě což je velmi praktické.
    Čistička má také barevné světýlko podle kvality vzduchu ve vašim pokoji modrá dobrý -červená špatný . Lze ji také zapnout na tichý režim, což jsme ocenili hlavně večer.
    celkové bych čističku vzduchu doporučila

• Moderní design
    • Nízká hlučnost
    • Jednoduché ovládání
    • Propojení s mobilní aplikací
    • Tichý noční režim
    • Použití jako ventilátor při turbo režimu
    • Žádné jsem neobjevila :)

DOPORUČUJI !!
    Skvělá a spolehlivá čistička, která má speciálně vytvořené režimy, které odstraní běžné alergeny či ultrajemné částice přenášené vzduchem. Ovládání je jednoduché a díky app v mobilu přesně víte, jak na tom Vaše domácnost je. Velmi oceňuji i noční režim, který je tichý a opravdu neruší. Pokud jste alergik tak ji mohu vřele doporučit.

• Účinnost, nízká hlučnost, design, snadná údržba
    • nic jsem nenašla

Jsem absolutně nadšená! Čističku mám doma týden a již nyní pozoruji citelný rozdíl. Jsem alergik a proto mohu výsledek pocítit docela rychle. Jsem zvyklá denně luxovat a utírat prach, nyní po spuštění čističky se prašnost v našem bytě značně snížila. Čistička má několik režimů čištění, takže si každý může vybrat režim přesně podle svých požadavků. Designově je to povedený výrobek, její dominantou je dekorativní barevné LED osvětlení, barevný odstín se mění dle intenzity znečištění. Oceňuji i to, že lze toto osvětlení vypnout, aby nás nerušilo během spánku. Jediné co bych ještě užila je dálkové ovládání, kterým bohužel čistička nedisponuje. Je pravda, že jej plně nahradí mobilní aplikace, kterou mohu čističku na dálku ovládat a zároveň mám neustálý přehled o momentálním stavu znečištění u mě doma i ve mnou zvolených světových destinacích. V praktické aplikaci vidím přehledně i historii znečištění. Pokud se znečištění razantně zhorší, aplikace mi okamžitě odešle hlášení. Co se údržby týče, je to docela snadné, přední filtr se pouze propláchne pod tekoucí vodou a zbývající 2 filtry se vymění, na intervaly výměny filtrů upozorní aplikace. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro kvalitní spotřebič a nenechala se odradit cenou.

• Tichý chod
    • Noční režim
    • Jednoduchý návod i obsluha
    • Ihned je poznat jak krásně čistí vzduch

Čistička vzduchu je skvělá. Zkoušíme ji zatím týden, ale jsme nadšeni. Bydlíme na vesnici, ale všude kolem je spousta prachu a alergenů. Jsme rodina alergiků, takže jsme rádi, že jsme mohli čističku vyzkoušet. Vzduch v místnosti je svěží, v létě to musí být paráda.Noční režim je tichý, vůbec neruší.
    Výrobek doporučuji, patří sice do kategorie dražších, ale myslím, že se vyplatí. Ovládání je velice jednoduché.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• skvělá čistička vzduchu